Doktoranci - nauki rolnicze



Anna Bączyk

Informacje podstawowe

Katedra:
Inżynierii Wodnej
Opiekun naukowy:
dr hab. Tomasz Okruszko, prof. SGGW

Kontakt

budynek/pokój:
33/42
telefon:
-
mail:
a.baczyk@levis.sggw.pl

Marcin Brach

Informacje podstawowe

Katedra:
Inżynierii Wodnej
Opiekun naukowy:
dr hab. Jarosław Chormański

Kontakt

budynek/pokój:
-
telefon:
-
mail:
m.brach@levis.sggw.pl

Joanna Binio

Informacje podstawowe

Katedra:
Inżynierii Wodnej
Opiekun naukowy:
prof. dr hab. inż. Janusz Kubrak

Kontakt

budynek/pokój:
-
telefon:
22 56 17 654
mail:
joannabinio@sgsp.edu.pl

Maciej Brzank

Informacje podstawowe

Katedra:
Kształtowania Środowiska
Opiekun naukowy:
prof. dr hab. Kazimierz Piekut

Kontakt

budynek/pokój:
33/233
telefon:
22 59 35 397
mail:
maciej_brzank@sggw.pl

Eliza Cichocka

Informacje podstawowe

Katedra:
Kształtowania Środowiska
Opiekun naukowy:
prof. dr hab. inż Jerzy Jeznach

Kontakt

budynek/pokój:
-
telefon:
-
mail:
eliza.cichocka@gmail.com

Wojciech Ciężkowski

Informacje podstawowe

Katedra:
Inżynierii Wodnej
Opiekun naukowy:
dr hab. Jarosław Chormański

Kontakt

budynek/pokój:
33/42
telefon:
-
mail:
w.ciezkowski@levis.sggw.pl

Karolina Ćwiek

Informacje podstawowe

Katedra:
Inzynierii Wodnej
Opiekun naukowy:
prof. dr hab. inż. Stefan Ignar

Kontakt

budynek/pokój:
33/208
telefon:
22 59 35 335
mail:
kcwiek@onet.eu

Monika Gąsowska

Informacje podstawowe

Katedra:
Kształtowania Środowiska
Opiekun naukowy:
dr hab. inż. Ryszard Oleszczuk

Kontakt

budynek/pokój:
33/331
telefon:
22 59 35 369
mail:
monika_gasowska@sggw.pl

Weronika Kowalik

Informacje podstawowe

Katedra:
Kształtowania Środowiska
Opiekun naukowy:
prof. dr hab. inż. Jerzy Jeznach

Kontakt

budynek/pokój:
33/231
telefon:
-
mail:
weronika85sier@interia.pl

Adam Krajewski

Informacje podstawowe

Katedra:
Inżynierii Wodnej
Opiekun naukowy:
prof. dr hab. inż. Kazimierz Banasik

Kontakt

budynek/pokój:
33/101
telefon:
22 59 35 303
mail:
adam_krajewski1@sggw.pl

Paweł Marcinkowski

Informacje podstawowe

Katedra:
Inżynierii Wodnej
Opiekun naukowy:
dr hab. Tomasz Okruszko, prof. SGGW

Kontakt

budynek/pokój:
33/209
telefon:
22 59 35 268
mail:
p.marcinkowski@levis.sggw.pl

Joanna O'Keeffe

Informacje podstawowe

Katedra:
Inżynierii Wodnej
Opiekun naukowy:
dr hab. Tomasz Okruszko, prof. SGGW

Kontakt

budynek/pokój:
33/319
telefon:
-
mail:
j.okeeffe@levis.sggw.pl

Anna Sieczka

Informacje podstawowe

Katedra:
Geoinżynierii
Opiekun naukowy:
dr hab. inż. Eugeniusz Koda, prof. nadzw.

Kontakt

budynek/pokój:
33/28
telefon:
22 59 35 204
mail:
anna_sieczka@sggw.pl

Małgorzata Słapińska

Informacje podstawowe

Katedra:
Inżynierii Wodnej
Opiekun naukowy:
dr hab. Tomasz Okruszko, prof. SGGW

Kontakt

budynek/pokój:
33/11
telefon:
22 59 35 309
mail:
m.slapinska@levis.sggw.pl

Marek Tokarzewski

Informacje podstawowe

Katedra:
Kształtowania Środowiska
Opiekun naukowy:
prof. dr hab. inż. Kazimierz Piekut

Kontakt

budynek/pokój:
33/232
telefon:
-
mail:
marek.tokarzewski@yahoo.com

Luiza Tylec

Informacje podstawowe

Katedra:
Inżynierii Wodnej
Opiekun naukowy:
dr hab. Tomasz Okruszko, prof. SGGW

Kontakt

budynek/pokój:
33/216
telefon:
22 59 35 267
mail:
luiza_tylec@sggw.pl

Marta Tytkowska

Informacje podstawowe

Katedra:
Inżynierii Budowlanej
Opiekun naukowy:
dr hab. inż. Tadeusz Siwiec, prof. SGGW

Kontakt

budynek/pokój:
33/7
telefon:
22 59 35 149
mail:
marta_tytkowska07@op.pl

Dorota Wychowaniak

Informacje podstawowe

Katedra:
Geoinżynierii
Opiekun naukowy:
dr hab. inż. Eugeniusz Koda, prof. SGGW

Kontakt

budynek/pokój:
49/2.17
telefon:
22 59 35 418
mail:
dorota.wychowaniak@ios.edu.pl

Jan Zawitkowski

Informacje podstawowe

Katedra:
Kształtowania Środowiska
Opiekun naukowy:
dr hab inż. Bogumiła Pawluśkiewicz, prof. SGGW

Kontakt

budynek/pokój:
33/228
telefon:
22 59 35 284
mail:
jan_zawitkowski@sggw.pl



Informacje o studiach

Szkoła główna Gospodarstwa Wiejskiego
w Warszawie

Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska

www.sggw.pl

www.wiks.sggw.pl

© Łukasz Zawadzki